Присоединяйтесь к нам

Свяжитесь с нами (наш номер в мессенджерах: + 7 (921) 446-25-10)
×
Для отправки сообщения требуется регистрация.
Пожалуйста, перейдите в форму регистрации или авторизуйтесь на сайте.
×
Ваш запрос отправлен. В ближайшее время с вами свяжутся менеджеры Cbonds. Спасибо!

ООО "Укртехнофос" считает неуместным платить свои долги - "БМ Банк"

17 сентября 2010 | Сбондс-Украина

ТОВ «Укртехнофос» - виробник комплексних мінеральних добрив, головний офіс якого знаходиться у м. Рівне, не платить по кредиту та облігаціям, що знаходяться у портфелі АТ «БМ Банк». На сьогоднішній день сума заборгованості ТОВ «Укртехнофос» перед АТ «БМ Банк» перевищує 11 мільйонів гривень.

ТОВ «Укртехнофос» відмовився викупати власні облігації, які були придбані Банком на умовах обов’язкового зворотного викупу, передбаченого проспектом емісії від 2008 року. В момент настання строку виконання зобов’язання вказаний позичальник також відмовився повертати кредит, отриманий у БМ Банку на розвиток виробництва.

На спроби БМ Банку відстояти свої права в судових процесах про стягнення заборгованості, ТОВ «Укртехнофос», який носить горду назву лідера у галузі “Виробництво хімічної продукції”(згідно даних Національного Бізнес-рейтингу за 2008 рік), вирішив використати зустрічні позови для відстрочення повернення боргу. В хід пішли судові процеси, які використовують не надто сумлінні боржники - оскарження договорів, вимоги тлумачення положень укладених договорів. Наслідок – термін погашення заборгованості перед кредитором визначити неможливо, а кошти, які могли бути направлені на виплату боргу, витрачаються на «правову» допомогу.

Прес-служба БМ Банку
Тел: (044) 459 0137

Эмиссия: Укртехнофос, 1-D

СтатусСтрана рискаПогашение (оферта)ОбъемРейтинг эмиссии (M/S&P/F)
ПогашенаУкраина16.05.201150 000 000 UAH-/-/-

Организация: Укртехнофос

Полное название организацииООО "Укртехнофос"
Страна рискаУкраина
ОтрасльХимическая и нефтехимическая промышленность

Поделиться:

Похожие новости:
×