Присоединяйтесь к нам

Свяжитесь с нами (наш номер в мессенджерах: + 7 (921) 446-25-10)
×
Для отправки сообщения требуется регистрация.
Пожалуйста, перейдите в форму регистрации или авторизуйтесь на сайте.
×
Ваш запрос отправлен. В ближайшее время с вами свяжутся менеджеры Cbonds. Спасибо!

Альфа Капитал: события рынка 20 октября

23 октября 2006 | Сbonds

Як повiдомляє начальник вiддiлу аналiтичних дослiджень "Альфа-Капiтал" Володимир Дiнул: "В принципi, бiржа ПФТС є готовою до нового перiоду зростання i для цього iснує бiльше нiж достатньо причин. Iндекс Dow Jones встановлює новi рекорди, чим пiдтверджує наявнiсть впевненостi у iнвесторiв у цiннi папери та апетит до ризику. Цiна на нафту "пробила" рiвень у $57 (хоча i ненадовго), що може означати нижчi витрати на пальне та, вiдповiдно, бiльшi прибутки для компанiй. Данi про рух коштiв у фонди, що iнвестують у країни СНД, опублiкованi у п'ятницю, засвiдчили чистий приплив коштiв, що також є позитивним фактором.

Зараз виникає питання, що у ПФТС може пiдтримати цей тренд на зростання ринку. Iншими словами, за рахунок зростання яких паперiв може бути забезпечене зростання ринку як такого".

На минулому тижнi зростання вiдбувалося за рахунок акцiй банкiв, енергетичних компанiй, "Укртелекому" та "Мiттал Стiл Кривий Рiг", вiдмiчає аналiтик. "Банки, на нашу думку, вже на сьогоднi є досить дорогими, оскiльки ми говоримо про коефiцiєнти Price/Book в районi 4.0, тобто на 30%-40% вище нiж в банкiв країн Центральної Європи. Отже, банки не можуть розглядатися як переконливий локомотив зростання.

Таким локомотивом могли б бути акцiї енергетики, оскiльки ми вважаємо їх суттєво недооцiненими. Хоча знову ж виникає питання про те, за рахунок чого цей потенцiал може бути реалiзований. На минулому тижнi всi енергогенеруючi компанiї стабiльно зростали на рiзного роду спекуляцiях про можливу приватизацiю чи вiдновлення експорту. Зростання, однак, не може тривати безкiнечно на основi такого роду iнформацiї, якщо вона не втiлена у конкретнi дiї. А оскiльки енергетика є виключно заполiтизованою сферою, ми обережно ставимося до перспектив енергогенеруючих компанiй в планi пiдтримки сталого зростання.

Залишаються "iншi" iсторiї, куди включаються "Укрнафта", "Укртелеком", "Мiттал Стiл Кривий Рiг", машинобудування та металургiя.

Стосовно металургiї ми налаштованi досить песимiстично. Галузь сплюндрувала свою "кредитну iсторiю" внаслiдок гучних скандалiв, що вiдбулися протягом 2006 року. Тому тут особливого зростання ми не очiкуємо.

Машинобудування рухатиметься разом з ринком але локомотивом зростання не стане. Дуже вже розпорошеними, непрозорими та недружнiми до мiноритарних акцiонерiв є цi активи.

Залишаються компанiї з клубу "3", тобто тi, ринкова капiталiзацiя яких перевищує 3 млрд. Всi три зараз торгуються на 20%-30% нижче своїх рекордних рiвнiв, за кожною з цих компанiй є приваблива iнвестицiйна iсторiя i ми всiх їх вважаємо недооцiненими. Тому, як це вже було декiлька разiв, зростання ринку буде базуватися на зростаннi цих трьох найбiльших паперiв - "Укрнафти", "Укретелекому" та "Мiттал Стiл Кривий Рiг".

Организация: УК Альфа-Капитал

Полное название организацииУК Альфа-Капитал
Страна рискаРоссия

Поделиться:

Похожие новости:
×